Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia ofert nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem lub najmem nieruchomości.
Regulamin
WYŚLIJ
Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Bajeczny Pensjonat wśród jezior i lasów

Opis

Na sprzedaż bajeczny Pensjonat wśród jezior i lasów.

Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkowy pensjonat w bajecznej części Polski – zielonych, urokliwych Mazur. Zlokalizowany ok 200 km od Warszawy i zaledwie 23 km od Olsztyna, w miejscowości Purda. Duży teren składa się z kilku sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5,8 ha.

Na terenie znajdują się cztery budynki zapewniające komfortowy nocleg dla 35 osób:
1) pensjonat – o powierzchni ok 373 m kw.,
2) mniejszy pensjonat – o powierzchni ok 165 m kw.,
3) budynek gospodarczy (rozrywkowy) o powierzchni ok 171 m kw.,
4) budynek gospodarczy (konferencyjny) o powierzchni ok 220 m kw.

1) Pensjonat główny– składa się z 3 kondygnacji:
– poziom – 0 – w pełni urządzona kuchnia z nowoczesnymi sprzętami AGD, piecami, zmywarkami, lodówkami. Przygotowana do pracy, sprawna i funkcjonująca, po generalnym remoncie. Ponadto urządzony barek z ladą, kominek, jadalnia, toalety, pomieszczenia gospodarcze. Z tego poziomu jest wyjście na duży drewniany taras z drewnianymi krzesłami i stołami z pięknym widokiem na jeziorko i lasy. W pensjonacie jest ogrzewanie olejowe.
– poziom 1 – wejście główne do pensjonatu. Na tym poziomie znajdują się łącznie 4 pokoje: 1 pokój 3 osobowy oraz 3 pokoje 2 osobowe. Dwa pokoje 2 osobowe posiadają wspólną łazienkę z prysznicem, pozostałe dwa pokoje posiadają oddzielne łazienki. Ponadto na tym poziomie znajduje się na środku otwarty salon do ogólnego użytku.
– poziom 2 – poddasze: 6 pokoi dwuosobowych, każdy z oddzielną łazienką oraz wyjściem na balkon.

2) Mniejszy pensjonat. Obiekt wolnostojący. Dom dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się wspólny salon z meblami wypoczynkowymi + TV + kominek. Wspólna kuchnia ze sprzętem AGD. Ponadto 3 pokoje 2 osobowe, każdy z oddzielną łazienką. Na piętrze znajdują się dwa pokoje 3 osobowe. Wspólna łazienka na korytarzu. Do tych dwóch pokoi można jeszcze zrobić dostawki do spania. Na tyłach domu znajduje się zewnętrzne jacuzzi oraz duży grill. Ogrzewanie w budynku gazowe.

3) Budynek gospodarczy / rozrywkowy. Tutaj znajduje się część rozrywkowa. Mamy tutaj do dyspozycji stół do bilarda, rzutnik, miejsce do zabaw tanecznych, duże stoły. W drugiej części domu znajduje się biuro dla obsługujących kompleks. Jest to wydzielona część mieszkalno-biurowa.

4) Budynek gospodarczy / konferencyjny. Tutaj są dwie duże sale, każda po ok 72 m kw. + zaplecze kuchenne. Dodatkowo kominek + klimatyzacja. Możliwość prowadzenia gastronomii, bankietów czy innych przyjęć. Jest również możliwość przeadaptowania tego budynku na cele mieszkalne.

Miejsca noclegowe:
– pensjonat: 21 osób,
– pensjonat mniejszy: 12-14 osób.
Łącznie: 35 miejsc noclegowych.

Możliwość budowy kolejnych budynków.

Na terenie jest ponadto plac zabaw, miejsce do parkowania. Jest to bardzo cicha i zielona okolica, piękny widok na lasy i wodę. Duża część terenu to las. Istnieje możliwość rozbudowy o kolejne mniejsze lub większe bazy noclegowe. Jest również możliwość przez nabywcę wydzielenia mniejszych działek, przekształcenia ich na budowlane i odsprzedaży.

Obiekt świetnie sprawdzi się jako klimatyczne miejsce do odpoczynku, czy też na wyjazdy integracyjne. W niedalekiej odległości znajduje się park linowy, paintball, quady, strzelnica i inne atrakcje.

Dodatkowe informacje:
– monitoring,
– bardzo dobry standard.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Dane

 • Rodzaj oferty: Sprzedaż 
 • Obszar: mazury 
 • Region: warmińsko-mazurskie 
 • Lokalizacja: Giławy 
 • Powierzchnia: 929 m² 
 • Powierzchnia działki: 58 000 m² 
 • Liczba pokoi: 16 
 • Standard: *** 
 • Cena: 2 200 000 zł 
 • Numer tel.: 602 232 667 
 • Kontakt:
  • Jarosław Gabler
  Email:
  jaroslaw.gabler@locus.pl

Właściwości

 • Bar
 • Restauracja

Mapa