Formularz kontaktowy
Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń +48 602-232-667 lub skorzystaj z formularza poniżej.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia ofert nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem lub najmem nieruchomości.
Regulamin
WYŚLIJ
Formularz logowania
Przepraszamy! Nie ma możliwości rejestracji!

Hotel Barceló w Elektrowni Powiśle

Elektrownia Powisle zdj. mat. prasowe

Elektrownia Powiśle z kolejną unikatową marką – Grupa Hotelowa Barceló ogłasza swój warszawski debiut

Nowy warszawski hotel, którego otwarcie zaplanowano na 2021 rok, będzie miał w swojej ofercie 150 pokoi, przestrzeń konferencyjną oraz bar na dachu budynku, będącego częścią Elektrowni Powiśle.

Czołowa hiszpańska grupa hotelowa Barceló zdecydowała się wejść na polski rynek. Pierwszy hotel grupy w Warszawie otworzy się na Powiślu w 2021 roku.

Hotel będzie częścią Elektrowni Powiśle, wielofunkcyjnego projektu zlokalizowanego tuż obok bulwarów nad Wisłą, w którym na klientów czekają liczne restauracje, bary, sklepy, a także przestrzeń biurowa i apartamenty.

4-gwiazdkowy hotel będzie znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie Elektrowni Powiśle, z pełnym dostępem do jej szerokiej oferty handlowo-gastronomiczno-rozrywkowej. Gości hotelu dzielić będą zaledwie 2 minuty od najbliższej stacji metra i 15 minut od centrum miasta.

“Jesteśmy zachwyceni planowanym otwarciem naszego pierwszego hotelu w Warszawie, kóry będzie częścią tak wyjątkowego projektu jak Elektrownia Powiśle. Atrakcyjna lokalizacja hotelu, w jednej z najbardziej dynamicznych i pełnych życia dzielnic Warszawy, doskonale wpisuje się w naszą politykę rozwoju, zgodnie z którą nasze nowe hotele otwieramy w unikatowych lokalizacjach na całym świecie” – mówi Jaime Buxó, Chief Business Development Officer w Barceló Hotel Group.

 

Elektrownia_Powisle

Elektrownia Powisle zdj. mat. prasowe

Hotel powstanie na działce zlokalizowanej u zbiegu ulicy Zajęczej i Wybrzeża Kościuszkowskiego. Na powierzchni 7 350 mkw. na klientów czekać będzie 150 pokoi, przestrzeń konferencyjna oraz wyjątkowy bar w stylu iberyjskim na dachu budynku, z którego rozpościerał się będzie cudowny widok na prawobrzeżną część Warszawy.

“Bardzo cieszymy się, że pierwszy w Warszawie hotel sieci Barceló powstanie w Elektrowni Powiśle. Hotele tej sieci cieszą się popularnością i doskonałą renomą na całym świecie, a już wkrótce także goście odwiedzający Warszawę będą mogli skorzystać z tej oferty. Chcielibyśmy także podziękować Zofii Kubit z firmy Hotel Gateway za jej wkład w umożliwienie nam nawiązania współpracy z Barceló” – mówi Neil Veitch, Partner and Development & Construction Director Europe Construction w White Star Real Estate.

„Elektrownia Powiśle szybko stała się miejscem, które międzynarodowe, renomowane marki m.in. Urban Outfitters i Weekday wybierają na lokalizację swoich pierwszych sklepów na polskim rynku. Ostatni rok był dla Elektrowni Powiśle bardzo udany pod kątem najmu i planowanego na 2020 rok otwarcia. To tu na klientów czeka szeroka oferta handlowo-gastronomiczno-rozrywkowa, pierwszy w Warszawie Beauty Hall, które razem z nowym hotelem Barceló tworzą w Elektrowni Powiśle projekt kompletny” – dodaje Matt Lunt, Executive Director w Tristan Capital Partners.

Inne wpisy